Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!ATARI - COMMODORE - ZX SPECTRUM

Gry na Atari, gry na Commodore, gry na ZX Spectrum - emulacje i emulatory - wspomnienia ośmiobitowcówatari commodore zx spectrum

Komputer: ZX SPECTRUM
Tytuł: Bomb JackZX Spectrum Bomb Jack

gry ZX Spectrum


Bomb Jack w wersji na ZX Spectrum jest grą wydaną w 1986 roku przez Tehkan Ltd. Autorami gry Bomb Jack są: Paul Holmes, Andy Williams i Karen Trueman.

Bomb Jack było owego czasu bardzo popularną grą platformowo-zręcznościową. Zadaniem naszego bohatera o sympatycznym imieniu Bombjack jest zebranie wszystkich bomb które są na planszy - w pierwszej kolejności tych, których lont juz się pali. Bohater Bomb Jacka potrafi poruszać się po całej planszy. Potrafi wykonywać bardzo wysokie wyskoki.

W Bomb Jack przeszkadzać naszemu bohaterowi będą śmiercionośne ślimaki, roboty czy ptaki. Musimy na nie uważać, gdyż mamy tylko trzy życia.

Ponieważ w Bomb Jack bomby porozmieszczane są na całym świecie, to tłem rozgrywek są motywy takie jak sfinks, piramidy, Acropolis, Zamek Neuschwanstein, Miami Beach czy Hollywood.

Zebranie wszystkich bomb powoduje przejście do kolejnej planszy.

Reklamy


banerek3

banerek3

banerek3atari gry commodore gry