Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!ATARI - COMMODORE - ZX SPECTRUM

Gry na Atari, gry na Commodore, gry na ZX Spectrum - emulacje i emulatory - wspomnienia ośmiobitowcówatari commodore zx spectrum

Komputer: COMMODORE
Tytuł: Stuntman Seymourncommodore Stuntman Seymour

gry commodore

Stuntman Seymour to platformowa gra 2D, opublikowane przez Codemasters /Reflective Designs/ wydana w Europie w 1992 roku.

Bohaterem Stuntman Seymourn jest Seymour który już od najmłodszych lat marzył o tym aby zostać gwiazdą filmową. W Seymour goes to Hollywood próbowal już swoich sił aby dostać się do grona gwiazd z Beverly Hills. Aby dostać się do filmu, postanowił zostać kaskaderem. Z początku grywał w podrzędnych filmach, ale z czasem zaczął wyrabiać sobie pewną renomę, która pozwoliła mu piąć się po szczeblach kariery filmowej.

Zaganiem gracza w grze Stuntman Seymourn jest pomóc Seymournowi w zostaniu gwiazdą filową. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest zagranie w pięciu filmach. Są to filmy o dzikim zachodzie, piratach, pingwinach polarnych i mafii. W każdym z tych filmów trzeba odszukać kilka przedmiotów, różnych w kolejnych planszach oraz pokonać postać na końcu.

Reklamy


banerek3

banerek3

banerek3atari gry commodore gry