Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!ATARI - COMMODORE - ZX SPECTRUM

Gry na Atari, gry na Commodore, gry na ZX Spectrum - emulacje i emulatory - wspomnienia ośmiobitowcówatari commodore zx spectrum

Komputer: COMMODORE
Tytuł: BC's Quest For Tirescommodore BC's Quest For Tires

gry commodore

BC's Quest For Tires został opracowany przez Sydney Development Corp wydany przez Sierra On-Line w 1983 roku.

BC's Quest For Tires jest grą akcji odbywa się na kilku kolejnych poziomach. Gra BC's Quest For Tires odbywa się w trybie single-player. Celem w BC's Quest For Tires sterowanie jaskiniowcem Thor, który musi uratować swoją dziewczynę porwaną przez dinozaura.

Aby uwolnic swoją dziewczynę, nasz jaskiniowiec podróżuje na kamiennym monocyklu przez kilka poziomów. Każdy poziom wymaga od Thora przejścia od lewej do prawej strony ekranu unikając przy tym różnych niebezpieczeństw.

BC's Quest For Tires była wielokrotnie nagradzana m.in. Critic's Choice Awards (Family Computing), Arkie Award (Electronic Games), Colecovision Game of the Year (Video Game Update), Best use of Graphics and Sound in a Video Game (Billboard Magazine).

Reklamy


banerek3

banerek3

banerek3atari gry commodore gry