Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!ATARI - COMMODORE - ZX SPECTRUM

Gry na Atari, gry na Commodore, gry na ZX Spectrum - emulacje i emulatory - wspomnienia ośmiobitowcówatari commodore zx spectrum

Komputer: ATARI
Tytuł: Keystone Kapersatari Keystone Kapers

gry atari

Keystone Kapers to gra wydana przez Activision w 1983 roku na konsolę Atari 2600. Później pojawiły się wydania na konsolę Atari 5200, komputery Atari 8-bitowe, Colecovision, Sony MSX i inne.

W grze Keystone Kapers wcielasz się w rolę oficera Keystone Kelly, wysłanego w celu uchwycenia notoryczny złodzieja. Złodziejem tym jest Harry Chuligan, który biegnie ile sił aby jak najszybciej dotrzeć do wyjścia i nie dać się Tobie złapać.

Aby przejść W Keystone Kapers z piętra na piętro możesz skorzystać z windy lub schodów które znajdują się na końcu każdego piętra. W złapaniu złodzieja utrudniać będą ci przedmioty przez niego rzucane np. wózki sklepowe, piłki futbolowe. Przedmioty te mają za zadanie spowolnić naszego dzielnego policjanta i pomóc w uczieczce złodziejowi. Spotkanie z małym samolocikiem skutkuje odebraniem nam życia.

W Keystone Kapers łapanie złodzieja kończy pościg i przechodzimy do następnego pościgu w którym wzrasta poziom trudności. Przedmioty poruszaja się z większą szybością, a ilość przeszkód wzrasta. Bohater Keystone Kapers nie ma żadnej broni i może jedynie skakać i robić uniki.

W dolnej części ekranu gry Keystone Kapers znajduje się radar, na którym mozeby obserwować lokalizację Chuligana oraz windę i schody.

Reklamy


banerek3

banerek3

banerek3atari gry commodore gry