Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!ATARI - COMMODORE - ZX SPECTRUM

Gry na Atari, gry na Commodore, gry na ZX Spectrum - emulacje i emulatory - wspomnienia ośmiobitowcówatari commodore zx spectrum

Komputer: ATARI
Tytuł: Bruce Leeatari Bruce Lee

gry atari

Gra Bruce Lee została wydana w 1984 roku przez firmę Datasoft. Autorami Bruce Lee są Ronald J. Fortier oraz Kelly Day. Bruce Lee został wydany na Atari, ZX Spectrum, Commodore 64 i Amstrada przy czym wersja na ZX Spectrum była zdecydowanie najuboższa.

Gra jest połączeniem platformówki z bijatyką. Zawiera dwadzieścia tajnych komnat, które nasz Bruce Lee musi przejść zbierając podwieszone lampiony. Bruce Lee przeszkadzać będzie zielona Yuma oraz czarny Ninja z mieczem. Istnieje możliwość przełaczenia na tryb dwóch graczy i wtedy zielonym Yuma sterował będzie drugi gracz. Czy bedzie przeszkadzał Bruce Lee czy mu pomagał to już inna sprawa:)mNależy jednak pamiętać, że po chwili bezruchu komputer automatycznie przejmuje sterowanie nad Yumą.

Niektóre przejścia otwierają się dopiero po zebraniu wszystkich podwieszonych chińskich lampionów, a niektóre po wyłączeniu przełączników umieszczonych na ścianach. Oprócz Yumy i Ninja w naszej misji przeszkadzać nam będą m.in. zabójcze kolce czy gejzery.

Punktacja:
50 pkt. - za lądowanie na Ninja lub Yamo;
75 pkt. - za kopnięcię Ninja lub Yamo;
100 pkt. - za uderzenie Ninja lub Yamo pięścią;
125 pkt. - za zebranie lampionu;
200 pkt. - za znokautowanie Ninja;
450 pkt. - za znokautowanie Yamo;
2000 pkt. - za wejście do każdego nowego pomieszczenia;
3000 pkt. - za zabicie czarownika

Reklamy


banerek3

banerek3

banerek3atari gry commodore gry